motocykl na drodze szutrowej

Każdy z rajdów który Wam proponujemy to jednodniowy rajd dla motocyklistów, któremu przyświeca myśl o rekreacyjnym spędzeniu wolnego czasu. Impreza organizowana jest dla właścicieli motocykli różnego rodzaju – od sportowych, przez turystyczne, po enduro.

Chcemy Wam pokazać, że różne regiony Polski mają swoje piękne okolice i można w nich odnaleźć jeszcze wiele ciekawych miejsc. Nastawiamy się na przejazd wyznaczoną trasą przy pomocy „itinera” i zaznaczamy, że nie chcemy łamać przepisów dotyczących wjazdów na prywatne posesje, pola, łąki, itp. Dlatego też poruszamy się po drogach publicznych, udostępnionych do ruchu.

Każdy z rajdów nie jest wyścigiem, ani paradą motocykli. Rozpiętość godziny startu pozwala na wyjazd w trasę małymi grupami. Rajd to impreza organizowana w duchu fair play, co oznacza, że nie stawiamy na to, aby zwycięstwo było celem, który należy osiągnąć za wszelką cenę. Uczestnicy mają przede wszystkim oderwać się od codziennych spraw, dobrze się bawić i podziwiać piękno okolicy.

Masz pytania?
nie ma co czekać, porozmawiajmy

TOWARZYSTWO IMPREZ REKREACYJNYCH I SPORTOWYCH

ul. Polna 8/1
88-190 Barcin
NIP 5621806222

Copyright © 2023 Towarzystwo Imrez Rekreacyjnych i Sportowych. Wszelkie prawa zastrzeżone.

znajdziesz nas również na